Zastanawiasz się, czym można jeszcze zaskoczyć swoich pracowników w czasie konferencji, eventu firmowego lub urodzin firmy? W jaki sposób połączyć wiedzę ze świetną zabawą? Na te pytania odpowiedzi szuka nie jeden współczesny manager. Z tego powodu dziś skupimy się na organizacji eventów personalizowanych. Sprawdź, dlaczego warto wdrożyć coś nowego, niesztampowego i wzmocnić relacje między pracownikami tworząc niezapomniane wspomnienia.

Szukasz sposobu na integrację pracowników, wykorzystanie modnych trendów w czasie nauki i zabawy? Postaw na organizację eventu personalizowanego.

Eventy personalizowane — co kryje się pod tym pojęciem?

Eventy firmowe od wielu lat organizowane są na całym świecie. Od małych spotkań towarzyskich w mniejszych firmach aż po ogromne wydarzenia w korporacjach, nad którymi pracuje cała rzesza ludzi. Spotkania firmowe po pracy aranżowane są w restauracjach, salach konferencyjnych lub wynajętych terenach zielonych. Każda forma jest dobra, jeśli spełnia oczekiwania i potrzeby organizatorów oraz uczestników. Eventy firmowe to oczywiście połączenie nauki z zakresu wiedzy branżowej ze świetną zabawą. Mimo że ta forma spotkań z klientami lub pracownikami ewoluowała już nie raz, w tym roku doświadczamy jej w nieco innej odsłonie. Podczas całego procesu organizacyjnego bowiem kladzie się mocny nacisk na personalizację wydarzenia. Zastanawiasz się, czym jest owa personalizacja? To właśnie ona sprawia, że wydarzenia branżowe są nie tylko tematyczne, ale też bliskie marce poprzez nawiązywanie do niej w dekoracjach, gadżetach reklamowych, ciekawostkach czy też w postaci gwiazdy wieczoru. Każdy element układanki nawiązuje do życia firmy. Gdy obrazek dopełnia zgrany zespół pracowników, otrzymujesz pewność, że wydarzenie będzie wyjątkowe!

Na co zwrócić uwagę, szukając pomocy w organizacji eventów?

Aby organizacja Twojego eventu była przyjemna i szła jak po przysłowiowym maśle, wystarczy, że znajdziesz agencję, która Ci w niej pomoże. Współpraca z kreatywnymi profesjonalistami sprawi, że dotrzesz do celu w krótkim czasie. W rzeczywistości do wyboru są dwie opcje:

 • Nawiązać współpracę z doświadczoną firmą — takie rozwiązanie to poczucie wsparcia na każdym etapieorganizacji ważnego wydarzenia. Doświadczony event manager zajmie się realizacją Twoich pomysłów i zaproponuje swoje, by ożywić Twoją wizją, jeśli zajdzie taka potrzeba. Czasem osoby z zewnątrz, które nie są zaangażowane emocjonalnie w życie firmy, potrafią dostrzec nieco więcej niż kierownicy i sami pracownicy, co wpływa pozytywnie na dynamikę planowanych atrakcji.
 • Wziąć udział w szkoleniu z organizacji eventów — możesz również zdecydować się na szkolenie z organizacji eventów, by zagłębić się w tajnikach organizacji profesjonalnych imprez branżowych. Doświadczone firmy wiedzą, jak się za to zabrać i chętnie dzielą się tą wiedzą.

Szukając pomocy w organizacji wydarzenia firmowego, weź pod uwagę doświadczenie danej marki oraz jej portfolio. Pamiętaj, że im więcej zorganizowanych wydarzeń, tym bardziej kreatywne podejście do takich przedsięwzięć. Dobry event manager nie boi się wyzwań i ma otwarty umysł, co daje gwarancję, że Twoja impreza firmowa będzie niepowtarzalna!

Dlaczego warto inwestować w organizację eventów firmowych?

Duże firmy oraz korporacje nie mają wątpliwości co do tego, że organizacja eventów firmowych ma ogrom zalet. Poznaj je i upewnij się, że Twoja decyzja przyniesie firmie same korzyści:

 • wzmacniasz pozycję marki na rynku,
 • zyskujesz rozgłos i prestiż,
 • pozytywnie wpływasz na integrację pracowników,
 • łączysz zdobywanie wiedzy z relaksem,
 • masz udział w budowaniu wspomnień.

Podsumowanie: stwórz niezapomniane wydarzenie! Postaw na współpracę z profesjonalną agencją eventową.

Współpraca z profesjonalną marką eventową niesie za sobą wiele korzyści. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na udział w szkoleniu z zakresu organizacji eventów, czy też nawiążesz współpracę, której celem będzie wspieranie Twoich działań, taka forma kooperacji się po prostu opłaca. Wydarzenie firmowe nie musi ograniczać się do wykładów w sali konferencyjnej. Przecież to może być garden party z kabaretem tematycznym, który skutecznie wprowadzi uczestników w tajniki branży i zachęci do interakcji. Lub wyjazd integracyjny do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło. To od Ciebie zależy jego forma, a z doświadczenia wiemy, że dobrze jest ją przemyśleć już na starcie, by uniknąć dodatkowych kosztów i poczucia straty czasu.

Poznaj zalety współpracy z event managerem, który pomoże Ci stworzyć personalizowaną imprezę firmową:

 • korzystasz z doświadczenia firmy, które było nabywane przez długie lata,
 • możliwość poznania zupełnie innej — świeżej wizji,
 • przekazujesz odpowiedzialność, która mogłaby przyćmić radość z organizowanej imprezy,
 • kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy,
 • oszczędność pieniędzy, czasu i energii.

 

Jeśli szukasz marki, która zachwyca kreatywnością, potrafi dokonać niemożliwego, a cuda realizuje w 10 dni, odezwij się do nas. Celebre Agency spełni Twoje marzenia i pomysły!