Uważasz, że osoby zatrudnione w Twoim przedsiębiorstwie zasługują na szczególne uznanie i niezwykłą nagrodę? A może chcesz zapewnić im wyjątkowe bodźce, które poprawią ich zaangażowanie oraz pomogą zbudować solidne oraz dobrze skomunikowane zespoły. Jeśli tak – czytaj dalej!

Sprawdź, czym są i jakie korzyści może Ci przynieść organizacja motywacyjnych wyjazdów zagranicznych, na które zaprosisz swoich pracowników.

Zagraniczne wyjazdy integracyjne. Czym są tzw. incentive travels?

Zagraniczne wyjazdy motywacyjne, zwane również incentive travels, to stosunkowo nowa forma atrakcji i benefitów, jakie możesz zapewnić pracownikom swojej firmy. Zazwyczaj przyjmują formę tzw. turystki biznesowej, która łączy w sobie dobrą zabawę oraz pozwala na budowanie trwałych więzi.

Integracja za granicą. Dlaczego taki wyjazd sprawdzi się w Twojej firmie?

Sprawdź 3 kluczowe argumenty, które przekonają Cię, że taki wyjazd to znacznie więcej niż tylko kolejny koszt, na jaki musisz narazić swoje przedsiębiorstwo, ale przede wszystkim bardzo opłacalna inwestycja w Twoje kadry. Do głównych korzyści zaliczamy bowiem takie, jak:

  1. Potężna dawka motywacji i “kopa” do działania

Jednym z powodów do zaproszenia Twoich pracowników na tego rodzaju wyjazd, może być chęć wynagrodzenia im doskonałych wyników, jak i wyróżnienia na tle pozostałych osób. Wspomnienia i przeżycia z takiego wyjazdu zostaną z nimi na długie lata. A to oznacza, że taka forma nagrody sprawdzi się zdecydowanie lepiej, niż chociażby klasyczna premia finansowa.

  1. Budowanie więzi, zgrania i lepszej komunikacji wewnątrz zespołów

Nietypowe okoliczności, a także wyjątkowa atmosfera, towarzyszące tego typu wydarzeniu, stanowią również idealny sposób na to, aby poszczególne osoby się “otworzyły” i pokazały swoje prawdziwe oblicza. Wielu uczestników tego rodzaju wypadów potwierdza, że są one doskonałą okazją na poprawienie relacji, a także zacieśnienie więzi między poszczególnymi pracownikami. To z kolei znajduje odzwierciedlenie w lepszej jakości: komunikacji i współpracy.

  1. Wzrost lojalności wobec firmy

Jednak korzyści wynikające z organizacji incentive travel wcale nie muszą ograniczać się tylko do motywacji i integracji pracowników. Musisz wziąć pod uwagę, że poprzez zaproszenie na tak wyjątkowe wydarzenie, dasz jasny znak, że Twojej firmie naprawdę zależy na jej pracownikach. A stąd już prosta droga do budowania lojalności, która pozwoli Ci tworzyć wydajne zespoły na długie lata.

Jak widzisz – zagraniczne wyjazdy integracyjne dla firm to nie tylko kolejny benefit, który możesz dorzucić do listy – tuż obok owocowych czwartków czy karnetów na siłownie, z których większość i tak nie korzysta. Incentive travel to przede wszystkim inwestycja w ludzi, która zwraca się wzrostem ich motywacji, lepszą współpracą oraz budowaniem

Jak zorganizować zagraniczny wyjazd motywacyjny dla pracowników Twojej firmy?

Teraz to prostsze niż może Ci się wydawać. Jeżeli zależy Ci na zbudowaniu solidnego i zmotywowanego zespołu, który nie ma problemu z komunikacją i osiąganiem coraz lepszych wyników – zdaj się na nas! W ofercie Celebre znajdziesz kompleksowe wsparcie w planowaniu oraz organizacji incentives, czyli zagranicznych wyjazdów integracyjnych dla firm.

Skontaktuj się z nami, opowiedz o swoich potrzebach, a całą resztą zajmiemy się my. Zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, aby Twoi pracownicy dobrze się bawili, a przede wszystkim – otrzymali potężną dawkę motywacji do dalszej pracy.